Jump to content

Ukrainian


Recommended Posts

On 3/2/2024 at 5:13 PM, vaccinals said:

Як справи

 

Я нажаль десь на два місяці випав з гри, через те що RAGE MP почав вилітати кожні 15 хвилин без жодної помилки. На форумах RAGE MP побачив 7 топіків з описом помилки, що в людей так само вилітає, але як пофіксити - так ніхто і не відписався

Зараз вже і оновлення рейджа (і якесь в epic games store оновлення на ГТАху вийшло походу), спробую перевстановити, ящко запаше то можна щось в грі почати шарудіти 😈

Link to comment
On 3/8/2024 at 5:47 PM, Lviv City Hustle said:


Я без скрипта грав (коли грав) і не зустрічав кого-небудь хто б пробував з цим скриптом грати саме з україномовних

Із залюбки зайшов би на англомовний ГТАВ, але є проблеми з самою англійською, не на достатньому рівні, щоб грати на цьому проекті, доводилося грати на ру заробітчанина, але є з цим виникла проблема бо подібну роль потрібно бажано грати з кимось, хто її розділяє

Link to comment
On 3/10/2024 at 9:21 PM, Pravoslavnii1Pravoslavnii said:

Із залюбки зайшов би на англомовний ГТАВ, але є проблеми з самою англійською, не на достатньому рівні, щоб грати на цьому проекті, доводилося грати на ру заробітчанина, але є з цим виникла проблема бо подібну роль потрібно бажано грати з кимось, хто її розділяє


Важко звісно судити, але я і на самому сервері багато людей бачив з "не-ідеальним" рівнем англійської, та і в мене самого не сказати, що С1+. Навіть якогось базового рівня може бути достатньо, тимпаче якщо не впевнений в собі можна завжди почати грати мігранта з України, який суто IC вже і не мав би розмовляти ідеальною англійською. Варто пам'ятати, що на сервері далеко не всі з англомовних країн (що можна побачити принаймні по цьому підфоруму)

Link to comment
  • 3 weeks later...

ПЛЮСАНІТЬ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИ СЮДИ В ТОПІК ЯКЩО ХТОСЬ ХОТІВ БИ ПОРТОВИХ РОБОТЯГ ПОГРАТИ

 

Ми двох ірландців з порту починаємо грати, можете доєднатись до нашої групки, в принципі персонаж може бути будь-яким портовим робочим, не обов'язково так само ірландцем для гри з нами

  • Upvote 2
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4/8/2024 at 9:08 PM, Lviv City Hustle said:

ПЛЮСАНІТЬ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ ЧИ СЮДИ В ТОПІК ЯКЩО ХТОСЬ ХОТІВ БИ ПОРТОВИХ РОБОТЯГ ПОГРАТИ

 

Ми двох ірландців з порту починаємо грати, можете доєднатись до нашої групки, в принципі персонаж може бути будь-яким портовим робочим, не обов'язково так само ірландцем для гри з нами

Ну давай спробуємо

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...