Jump to content

[LEAKED] Mayor Oswald Halford caught on tape buying votes [LEAKED]

.George

Recommended Posts

Username: Red

Comment: 

הצדיקים אבד ואיש אינו משים את לבו, ואנשים רחמים נלקחים, אף אחד לא מתחשב בכך שהצדיק נלקח מן הרע שיבוא.

הוא ייכנס לשלום: הם ינוחו על מיטותיהם, כל אחד הולך בזכותו.

אבל תתקרב לכאן, בני הקוסמת, זרע הנואף והזונה.

נגד מי אתם עוסקים בעצמכם? כנגד מי תעשי לך פה רחב ותשלפי את הלשון? האם אינכם בני עבירה, זרע שקר.

להאיר את עצמכם באלילים מתחת לכל עץ ירוק, להרוג את הילדים בעמקים מתחת לסלעי הסלעים?

בין אבני הנחל החלקות חלקך; הם, הם מנת חלקכם: גם להם יצקתם קרבן משקה, הקרבתם מנחת. האם עלי לקבל נחמה באלה?

על הר נעלה וגובה אתה מניח את מיטתך, לשם עלה להקריב קרבן.

גם מאחורי הדלתות והעמדות הקמת את זכרך כי גילית את עצמך לאחר ממני ועלית; הרחבת את מיטתך וכרתת ברית עמם; אהבת את המיטה שלהם במקום שראית אותה.

וַיֵּלֶךְ אֶל-הַמֶּלֶךְ בְּמִשְׁחָה וַיַּגְדַּלְתָּ אֶת-שְׁמוֹתֶיךָ וַיִּשְׁלַח אֶת-שְׁלַחְתֶיךָ וַיֵּלֶךְ.

אתה עייף בגדול דרכך; ובכל זאת לא אמרת, אין תקווה: מצאת את חיי ידך; לכן לא התאבלת.

וממי פחדתם או פחדתם ששיקרתם ולא זכרתם ולא הנחתם את לבכם? האם לא שתקתי את מקומי ואינך חושש ממני?

אני אודיע צדקתך ומעשיך; כי לא ירוויחו לך.

יג כִּי תִּקְרָא, יִגְלוּ אֶת-חֲבָלֶיךָ; אבל הרוח תביא את כולם; הבל ייקח אותם: ואילו הבטוח בי ירש את הארץ וירש את הר קדשי;

ויאמרו: השליכו, הטילו, הכינו את הדרך, הרימו את אבן הנגף מדרכי עמי.

כִּי כָּךְ אָמַר הַגָּבוֹה הַגָּבוֹה שֶׁיּוֹשֵׁב אֶת הָעוֹלָם שְׁמוֹ קֹדֶשׁ; אני שוכן במקום הגבוה והקדוש, גם איתו שהוא ברוח צנועה וצנועה, להחיות את רוחם של הצנועים ולהחיות את לבם של הנדונים.

כִּי לֹא אִתְעַטֵּב לְעוֹלָם, וְלֹא אִתְעַטֵּם תָּמִיד, כִּי הָרוּחַ יִכָּסֵד לִפְנֵי, וְנֶפֶשׁ שֶׁהָיִיתִי.

כי עוון חמדנותו התעצבתי והכיתי אותו: הסתרתי וחרעתי והוא המשיך בזעף בדרך ליבו.

ראיתי את דרכיו ואבריא אותו: גם אני אנהיג אותו ואשיב לו את הנוחות ואת אבליו.

אני יוצר את פרי השפתיים; שלום, שלום לרחוק ולקרוב, אומר יהוה; ואני ארפא אותו.

אבל הרשעים הם כמו הים הבעייתי, כאשר אינו יכול לנוח, אשר מימיו מעלים טומאה ועפר.

אין שלום, אומר אלוהי, לרשעים.

9bef88c217.png

• Upvote 1

Username: DumpOswald

Comment: Fuck that crooked nose fuck, penguin looking motherfucker we call mayor. What a fucking disgrace to Republicans and this city. Taking away jobs from hundreds of employees before Christmas over a bullshit bribe story but then he goes and does something like this? Hypocritical son of a bitch, get this crooked fuck out of office immediately. #NOTMYMAYOR #IMPEACHHACKFORD

Edited by PelzigJager
  • Shvag locked this topic
  • Wuhtah unlocked this topic